Культура

«Євробачення-2021» провів Олександр Балабанов, учень школи «Меридіан».

“Треба встати з дивану і щось зробити для себе та інших. Тоді все буде краще” – Олександр Балабанов

У минулому році Олександр Балабанов також брав участь у конкурсі пісні «Євробачення», а також у міжнародному фестивалі мов та культур (IFLC). У прямому ефірі з La Seine Musicale в Парижі, столиці Франції, Олександр Балабанов, учень 10-го класу школи Меридіан та учасник міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC) виступив у ролі ведучого 19-го  пісенного конкурсу «Єробачення».

Переможницею дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2021» стала 14-ти річна  Малена з Арменії, яка представляла Арменію з піснею «Qami Qami». Мелена отримала від журі 53 бали та зайняла третє місце. Від глядачів вона отримала 109 балів та перемогла з загальним результатом в 224 бали.

У своїх соціальних мережах Олександр Балабанов написав: «Для мене це велика честь виступати від імені цілої Європи. Дякую всім тим, хто брав участь.»

Навчальний заклад «Меридіан» розповів UkraynaHaber.com, що на сьомому дитячому конкурсі «Євробачення-2020» Олександр Балабанов , нинішній учень школи, був присутній в якості гостя для оголошення оцінок. «Дякую, що ви пишаєтеся нашою школою та Україною» ― було сказано.

Олександр Балабанов поділився фотографіями протягом 5 днів у Парижі.

Студент школи Меридіан представляє Україну в 2020 році

В минулому році Україну на дитячому конкурсі «Євробачення» представляв Олександр Балабанов, учень школи «Меридіан», одного з найуспішніших приватних навчальних закладів столиці.

Олександр Балабанов, один із фаворитів конкурсу, вийшов на сцену з піснею «Open-Open» під номером 11. Він отримав 106 балів від журі та глядачів та зайняв 7 місце.

Maléna wins Junior Eurovision 2021 for Armenia!

Представниця Вірменії набрала 224 бали за підсумками оцінок професійного журі та онлайн-голосування глядачів. Малена виступила під дев’ятим номером з піснею”Qami, qami” (Вітер, вітер). Виступ 14-річної співачки супроводжувало яскраве світлове шоу, у ньому брав участь танцювальний ансамбль. Таким чином, наступне “Дитяче Євробачення-2022” відбудеться у Вірменії.

Друге місце посіла Польща (218 балів), третє — Франція (187 балів). Також до першої п’ятірки потрапили Грузія (163 бали) та Азербайджан (151 бал). Всього у конкурсі взяли участь співаки та колективи з 19 країн.
Дитяче Євробачення-2021: перемогу здобула учасниця з Вірменії

Українка Олена Усенко виборола шосте місце зі 125 балами, випередивши учасницю з Росії на 1 бал. Дівчина виступила під 12 номером з авторською піснею “Важіль”.

В минулому році Україну на дитячому конкурсі «Євробачення» представляв Олександр Балабанов, учень школи «Меридіан», одного з найуспішніших приватних навчальних закладів столиці. Фото: Юнус Ердогду

Усенко брала участь у Нацвідборі Дитячого Євробачення 2020 року з піснею “Never get free” й потрапила до фіналу, але поступилась Олександру Балабанову. Після програшу вона кардинально змінила імідж: обрізала довге волосся, перефарбувала його у яскраво-рудий колір і почала носити агресивні аксесуари. У 2021 році Усенко прийшла на конкурс з піснею “Важіль”, отримала від членів журі 52 бали, від глядачів 11.

Довідка: Дитяче Євробачення вперше провели 2003 року. Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. Відтоді Україна один раз перемагала (Анастасія Петрик з піснею “Небо” у 2012 році) та двічі посідала друге місце (у 2008 та 2013 роках).

Що відомо

Цього тижня представниця України на цьогорічному “Дитячому Євробаченні” Олена Усенко зі своєю командою прибула до Парижа.

У жовтні Олена Усенко перемогла в Національному відборі на “Дитяче Євробачення-2021”. Вона виконала пісню “Важіль” та отримала найвищі оцінки як від журі, так і глядачів, взявши у сумі 63 бали.
У листопаді Усенко презентувала кліп на конкурсну пісню “Важіль”.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button