ВідеоКультура

У Києві вручать нагороди переможцям Українського фестивалю мов і культур

У Міжнародній школі «Меридіан» (Київ) відбувся фінал пісенного конкурсу «Кольори голосів», який є місцевим відбірковим туром до участі у світовому етапі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).

Завтра, 15 червня, у Києві в урочистій і святковій атмосфері підіб’ють підсумки традиційного 19-го Українського фестивалю мов і культур.

Нагородження переможців відбудеться в режимі онлайн на Youtube-каналі UFLC ( https://www.youtube.com/watch?v=1HTMibjYmKE Всеукраїнського фестивалю мов і культур) 15 червня о 20:00.

https://www.youtube.com/watch?v=1HTMibjYmKE

Оргкомітет Фестивалю запевнив, що учасників та гостей очікує різноманітна й насичена фінальна программа цього дійства.

Звичайно, буде нагороджено призами переможців, усіх талановитих учасників, які одержали високі оцінки компетентного журі за пісні, народні танці, вірші. Цього вечора сюрпризом для багатьох гостей заходу мають стати і виступи  вітчизняних артистів.

Хоч Фестиваль і звершився, але він став потужним стимулом для молоді, яка шукає себе на мистецькій, творчій стежині, пропагує досягнення культур світу. Про популярність цієї неординарної події свідчить такий факт: у різних номінаціях змагалися близько 400 учасників з усієї України (своєрідний мистецький марафон!). Це були представники з дитячих садків, університетів і шкіл, тобто усі вони демонстрували майстерність у своїх категоріях. Незважаючи на вельми непростий процес онлайн-конкурсів ці заходи все ж користувалися великою популярністю.

Відрадно, що чимало талановитих вихованців дитсадків з різних міст і селищ взяли участь у змаганнях в категорії «Дитячий садок», організованих Українським фестивалем мов і культури 14 травня 2021 року. Маленькі учасники змагалися в таких номінціях, як «Сімейний конкурс», конкурси народних танців, української пісні, української поезії та живопису.

А вже 15 травня відбувся університетський етап Фестивалю. Свою майстерність показували представники з 11 університетів України. Вони демонстрували знання та навички в номінаціях: «Іспит щодо рівня знань з турецької мови», «Конкурс читання книг», «Пісенний конкурс», «Конкурс читання віршів» і «Стендап конкурс».

У категорії “середні школи” цьоріч на Фестивалі було проведено тільки одне творче змагання – пісенний конкурс «Кольори голосів» (Colors of Voices). І ми вітаємо Софію Швець, яка домоглася великого успіху, посівши перше місце серед всіх кандидатів (а їх було понад 120 з усієї України). Софія отримала право представляти Україну у гранд-фіналі Міжнародного Фестивалю мов і культур «Кольори голосів». Ця подія відбудеться онлайн 26 червня. Бажаємо Софії перемоги, віримо, що вона одержить найвищі оцінки журі, а також голоси слухачів, як українців, так і громадян інших країн.

Цей захоплюючий і яскравий музичний поєдинок став ключовою подією Всеукраїнського фестивалю мов та культур−2021 (UFLC). Його організували школа «Меридіан» та Міжнародний культурний центр «Сяйво».

Автор: Юнус Ердогду

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button