Україна

На зламаній сторінці IKEA перекидається турок

Instagram-акаунт IKEA в Україні зламали, замість постів торгової мережі опублікували відео з чоловіком, що перекидається.

Невідомі зламали офіційний Instagram-акаунт IKEA в Україні. Станом на вечір понеділка, 8 лютого, сторінка містить всього дві публікації, на одній з яких зображений чоловік, що перекидається, імовірно, з Туреччини.

При цьому всі публікації магазину IKEA в Україні видалені, а в описі сторінки розміщена фраза турецькою мовою, яка перекладається, як “Один і без тебе”.

У коментарях до одного з постів користувачі припустили, що за зломом може стояти торговельна мережа Епіцентр, яка недавно потролила щойно відкриту в Києві IKEA білбордами зі слоганом “Є Ideя і є рішення!”.

У свою чергу, інтернет-магазин Розетка також заявив, що не має відношення до злому і запропонував допомогу СММ-менеджерам IKEA у відновленні сторінки.

Тим часом в IKEA повідомили, що профіль вкрали і заявили про створення нового профілю.

Нагадаємо, 14 травня 2020 року IKEA офіційно вийшла на український ринок. Компанія запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні, а також відкрила пункти видачі в київських ТЦ Auchan Rive Gauche і ТЦ Metro Cash&Carry.

А 1 лютого в Києві відбулося відкриття першого в Україні магазину IKEA.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button