Україна

Мусульмани Києва: Нічний клуб Мекка – відверта провокація

Київські мусульмани протестують у зв'язку з відкриттям у Києві клубу під назвою Мекка.

Київські мусульмани протестують у зв’язку з відкриттям у Києві клубу під назвою Мекка.

Про це повідомляється в тексті звернення громади до ЗМІ України.

“Мусульмани Києва висловлюють рішучий протест у зв’язку з відкриттям у Києві клубу під  назвою Мекка. Вважаємо це відвертою провокацією, приниженням і образою наших релігійних почуттів, грубою зневагою нашої релігії – Ісламу”, – говориться посланні.

Також, мусульмани нагадують, що Мекка є священним містом мусульман, убік якого всі мусульмани світу виконують намаз п’ять разів на добу і з’їжджаються туди раз на рік  для виконання хаджу.

Київські мусульмани також зазначають, що Іслам – це релігія, яка захищає цінності, протилежні клубній культурі.  “Речі, які відбуваються в таких місцях (вживання алкоголю, наркотиків, оголення тіла, перелюбство, розбещене поводження) заборонені в Ісламі… І все це ми виразно бачимо в  компанії з реклами нового культурного закладу”, – заявляють мусульмани.

Також, мусульмани столиці висловлюють своє незадоволення із приводу обкладинки журналу ТОП-10 який зробив відкриття даного клубу темою обкладинки під красномовною назвою Обережно, Мекка відкривається.

“Взагалі, вся добірка матеріалів у ТОП-10 спрямована на те, щоб дражнити, провокувати мусульман, і навіть підштовхувати їх на певні дії, тобто самі автори фактично підкидають ідеї емоційно неврівноваженим людям. І якщо дійсно щось подібне трапиться, то буде дуже важко уникнути антиісламської кампанії й в Україні. І втягненими в неї будуть звичайні люди, тисячі мусульман, які не мають ніякого відношення до цього клубу”, – підкреслюють автори звернення.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button