Спорт

Формула-1: Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Туреччини, але першим стартуватиме Боттас

Британський пілот отримав штраф за заміну двигуна.

Переможцем кваліфікації 16-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1- Гран-прі Туреччини став пілот команди «Мерседес» Льюїс Гемілтон, повідомляє Укрінформ.

У кваліфікаційних заїздах на трасі «Істанбул Парк» кращий час показав пілот команди «Мерседес» Льюїс Гемілтон. Це четвертий поул британця в кар’єрі та сезоні і 103-й в кар’єрі. Однак, Гемілтон завтра стартуватиме 11-м, бо його оштрафували за заміну двигуна.

Друге місце у кваліфікації посів Валттері Боттас («Мерседес») і саме він стартуватиме з першої позиції. В топ-5 кваліфікації також увійшли Макс Ферстаппен («Ред Булл»), Шарль Леклер («Феррарі»), П’єр Гаслі («Альфа Таурі»).

Головна гонка Гран-прі Туреччини відбудеться 10 жовтня. Початок – о 15:00.