Туреччинa

У Туреччині більше 80% дорослих повністю вакциновані від коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа заявив, що в республіці трохи більше 80% людей у віці 18 років і старше отримали дві дози вакцини від COVID-19, але деякі провінції все ще відстають в цьому плані.

Міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа заявив, що в республіці трохи більше 80% людей у віці 18 років і старше отримали дві дози вакцини від COVID-19, але деякі провінції все ще відстають в цьому плані.

Треба сказати, що після початку кампанії з вакцинації в Туреччині в січні, майже 50 млн дорослих в країні отримали дві дози вакцини, уточнює Hurriyet.

За даними МОЗ, ще 56 млн дорослих зробили хоча б одне щеплення від COVID-19.

Разом з тим 15 листопада Коджа виділив південно-східну провінцію Шанлиурфа, оскільки саме там зафіксовано найнижчий рівень повністю вакцинованого дорослого населення — 55%.

Інші провінції регіону, такі як Діярбакир, Мардін, Батман, Сіірт, а також східні провінції Бінгол, Муш і Бітліс також відстають у програмі вакцинації в порівнянні з іншими провінціями країни.

Коджа на цьому тижні також звернувся до громадян, які отримали щеплення і живуть в провінціях з низьким рівнем вакцинації, із закликом допомогти владі прискорити процес, переконавши нещеплених зробити укол.

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button