ВідеоКультура

“Треба встати з дивану і щось зробити для себе та інших. Тоді все буде краще” – Олександр Балабанов

"Школа «Меридіан» має досвід участі не лише у міжнародних музичних конкурсах, а і у навчальних. Там учні також займають призові місця, наголосила вона."

Учень 9-С класу Міжнародної школи “Меридіан” Олександр Балабанов, який представлятиме Україну на дитячому “Євробаченні-2020”, взяв участь у прямому ефірі на “Українському радіо» 1 жовтня.

Пісню «Відкривай», яку він виконуватиме на конкурсі, Олександр написав спільно з саундпродюсером, засновником гурту Adam Михайлом Клименком. Текст пісні англійською та українською мовами.

– Моя пісня про те, що треба відкривати себе світу. Встати з дивану і щось зробити для себе та інших. Тоді все буде краще. Це моя особиста позиція, але школа цьому теж сприяє, – розповідає Олександр. – Музика для мене найважливіше, але не забуваю і про навчання. Хоч багато пропускаю, проте намагаюся надолужувати. Мене підтримують однокласники. Коли виграв, співали мою пісню всім класом.

Ведуча – Галина Бабій.

Балабанов тричі брав участь у національному відборі. Двічі був фіналістом, і лише з третьої спроби переміг.                                                                                                                       

– У нашій міжнародній школі навчаються працьовиті, талановиті, наполегливі хлопці та дівчата, – каже представниця адміністрації школи “Меридіан” Крістіна Дубина. – Цьогоріч у нацвідборі до дитячого “Євробачення” крім Олександра брала участь ще одна наша учениця. Зайняла 4 місце.

Крістіна Дубина і Олександр Балабанов

Школа «Меридіан» має досвід участі не лише у міжнародних музичних конкурсах, а і у навчальних. Там учні також займають призові місця, наголосила вона.

– До “Євробачення” я брав участь у багатьох конкурсах, фестивалях. Одним з них був Міжнародний фестиваль мов і культур (IFLC).  Відбувається щороку. Я їздив у Бразилію, Австралію, Америку та Канаду. Там діти з різних країн спілкуються, співають разом на одній сцені. Основна мета – зближення культур світу, – говорить Олександр.

Хлопець вільно володіє англійською мовою і вивчає турецьку.

– Школа “Меридіан” пишається Олександром. Ми дуже зраділи, коли дізналися, що він виборов право представляти Україну на дитячому “Євробаченні”. Школа – це великий фан-клуб Олександра. Бажаємо йому перемоги, – каже Крістіна Дубина.

Дитячий пісенний конкурс “Євробаченн”» цьогоріч відбудеться онлайн 29 листопада у Варшаві.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button