Туреччинa

Московія отримує черговий ніж в спину від Туреччини

В Стамбулі вбитий засновник «Білих Шоломів». Терористи ІДІЛ будуть екстрадовані до своїх країн.

Для того, щоб не обтяжувати завтрашню хроніку по Сирії і зважаючи на важливість останніх подій, виніс їх в окремий допис про Туреччину. Так от…..

напередодні візиту президента Туреччини до Вашингтону голови Управління оборонної промисловості Туреччини Ісмаїла Демір зробив важливу заяву стосовно поставок комплексів С-400 для своєї країни.

“На відміну від першого етапу, коли не йшла мова про спільне виробництво, терміни втілення другого етапу можуть бути перенесені» – сказав Демір, виступаючи на телеканалі NTV. За його словами, дата початку виробництва комплексів С-400 може бути зміщена на кінець наступного року і пояснив, що відстрочка, можливо, пов’язана з переговорами по деталях передачі технологій і налагодженням спільного виробництва. Він додав, що тривають технічні консультації з російською стороною про часткове виробництві компонентів С-400 в Туреччині.

І тут мав ти статися розрив пуканів лаптєногіх, гучна перемога «Ердоган НАШ», виявилася нічим іншим як передачею технологій по виробництву комплексів ППО одній з країн НАТО.

Проте щось пішло не так. Спроба стовкнути США та Туреччину в Сирії зазнали фіаско. І цілком ймовірно, що в середу Ердоган пообіцяє Трампу купити американський Patriot. Рашка не піде на передачу технологій, і другий дивізіон С-400 так і не доїде до Туреччини. Завіса!

Ще одна важлива новина, пов’язана зі вбивством одного з засновників сирійської гуманітарно-рятувальної організації «Білі Шоломи» Джеймса Густава Едвард Ле Мезюрье.  Джеймс Густав, колишній співробітник британських спецслужб вбитий в своєму будинку в Стамбулі. Його тіло знайшли під вікном будинку в якому він проживав зі заламаними руками та слідами порізів на обличчі.

У 2016 році Ле Мезюрье був нагороджений орденом Британської імперії за заслуги перед сирійської цивільною обороною та захист мирних жителів Сирії.

Кому ж вигідне це вбивство? Організація «Білі Шоломи» існує на донорську допомогу європейських країн та США і проводили рятувально-розшукові заходи та надавало медичну допомогу сирійцям після нападів на них військ режиму та свинопсів. І саме головне «Білі Шоломи» фіксували і документували військові злочини вчинені асадом/ху@лом. Матеріали та свідчення зібрані «Білими Шоломами» стали основними для доказу застосування в Сирії силами режиму хімічної зброї.

Отже, якщо у вбивстві Ле Мезюрье буде знайдений російський слід, це не повинно нікого дивувати. І цьому випадку це вже буде третя країна НАТО де московія вбиває громадян за політичними мотивами.

І на останнє, хочу нагадати, що Туреччина виконала обіцяне та сьогодні екстрадувала першого іноземного ігілівца. Ним став громадянин США. Через три дні влада країни має намір депортувати 7 громадян Німеччини і так далі.

Як передає газета Yeni Akit, 750 з 1172 ігіловців, які перебувають у в’язницях Туреччини, є іноземцями. Це громадяни 40 держав, у тому числі Великобританії, Франції, Німеччини, Швеції, Швейцарії, Бельгії, США і рашки.

Джеркло: Мил

Теги
Показати більше

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close