ВідеоТуреччинa

Відео | Сьогодні, 6 жовтня, ми відзначаємо Міжнародний день вчителя.

Вчителі - це найбільш надихаючі зразки для наслідування, які впливають на наше життя на всьому його протязі.

Дія, яку вчитель може надати на життя людини, вище, ніж вплив батьків або суспільства. Насправді, саме вони коригують то, що формується батьками і навіть суспільством.

На жаль, внаслідок недавніх порушень прав людини в Туреччині, вчителі також зазнають переслідувань, це виражається тим, що їх не тільки звільнюють з роботи, але також відривають від учнів, які їм дуже дорогі.

На сьогоднішній день в Туреччині 65 000 вчителів з державних і приватних шкіл змушені виконувати важку фізичну роботу, наприклад, працювати на будівництві і перевозити важкі товари, замість того, щоб навчати своїх учнів в класі. Вони голодують і навіть стикаються зі смертю на цивільних роботах.

Указами Президента 33 337 вчителів державних шкіл були звільнені з роботи, 22 477 вчителів втратили свої ліцензії на викладання та 11 301 вчителів були відсторонені від роботи за звинуваченням у підтримці терористичних організацій. Таким чином, 1 511 200 учнів залишилися без вчителів.

Суспільство зможе вийти з цієї ситуації, тільки якщо знайде своїх вчителів і відновить їх на робочих місцях.

Ми – платформа для викладачів-жертв; ми тут для того, щоб бути голосом вчителів, з якими погано поводяться, щоб заявити про цю проблему на світовій арені і продовжити нашу гідну боротьбу.

Ми вважаємо, що той, хто діє жорстоко, приречений, і коли настане цей день, наші друзі-вчителі продовжать з того місця, на якому вони зупинилися, за умови, що вони будуть наполегливими і рішучими.

Тисячі вітань усім вчителям, які несуть свої знання дітям і продовжують боротися за освіту нинішнього покоління…

Реббека Гармс відвідала Міжнародну школу «Меридіан»

Теги
Показати більше

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close