ВідеоУкраїна

Петро Порошенко проголосував на виборах Президента України

Я впевнений, Україна переможе - Петро Порошенко проголосував на виборах Президента України

Президент України Петро Порошенко разом зі своєю великою родиною взяв участь у голосуванні з обрання Глави держави.

Петро Порошенко  проголосував на виборчій дільниці у Будинку Офіцерів у Києві.

Петро Порошенко заявив, що сьогодні віддав свій голос за майбутнє нашої держави та її подальший поступ у напрямку Європейського Союзу.

«Я сьогодні голосував за Україну. Я переконаний, так як і вся моя родина і абсолютна більшість українців», – сказав Президент.

Петро Порошенко наголосив на важливості  сьогоднішніх виборів. Глава держави підкреслив, що «це надзвичайно важливе історичне голосування за неповернення до Радянського Союзу та Російської імперії». «Саме тому це надзвичайно важливо для України. Ми маємо безпрецедентну кількість міжнародних спостерігачів, яких ми запросили, та величезну кількість міжнародних медіа, які ви бачите. Я абсолютно переконаний – Україна переможе», – сказав Президент.

«Сьогодні, впевнений в тому, що вибори були добре організовані. Волевиявлення громадян буде збережено. Це є абсолютна умова для нашого руху вперед. Вперед, для повернення України у родину європейських народів. Вперед до нашого членства в Європейському Союзі і НАТО. Для продовження надзвичайно важливих реформ, які є абсолютно доленосними для України. Тому так важливі ці вибори», – наголосив Глава держави.

Теги
Показати більше

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close