Новини

Ердоган призначив нового посла Туреччини в Україні

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган призначив Мустафу Левента Більгена послом в Україні.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган призначив послом в Україні Мустафу Левента Білген. Про це йдеться в офіційному повідомленні.

Він замінить Ягмура Гюльдере, який працював в Україні з 2019 року.

Мустафа Левент Білген у 2007-2009 роках був спеціальним радником Генерального секретаря Ради національної безпеки Туреччини.

Також він очолював посольства Туреччини в Канаді та США, був послом в Об’єднаних Арабських Еміратах.

З 2017 року Білген працював радником Державного департаменту Туреччини, та радником комітету з питань закордонних справах парламенту Туреччини.

Крім посла в Києві, призначено також дипломатичних представників у Парижі, Варшаві, Асунсьйоні, Мадриді та Москві.

Нагадаємо, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про новий склад уряду 4 червня. Главою МЗС було призначено багаторічного керівника Національної розвідувальної організації Туреччини Хакана Фідана.

Новий посол Туреччини в Україні
Посол Мустафа Левент Білген здобув ступінь бакалавра в США на факультеті менеджменту Університету Джорджа Мейсона в галузі ділового адміністрування. Також він отримав ступінь магістра в галузі міжнародного бізнесу і транзакцій на факультеті гуманітарних і соціальних наук того ж університету.

Білген почав працювати в Міністерстві закордонних справ Туреччини з 1995 року. У 2007-2009 роках був спеціальним радником Генерального секретаря Ради національної безпеки Тахсіна Бурджуоглу, у 2009-2011 роках був генеральним консулом-засновником у Торонто.

З 2011 до 2014 року був генеральним консулом у Нью-Йорку, а з грудня 2014 року до 1 жовтня 2016 року – обіймав посаду посла в Абу-Дабі.

З 2017 року він є радником Державного департаменту Туреччини. З 2018 по 2019 рік він був радником декомунізаційної комісії Палати представників із закордонних справ.

Попередній посол Туреччини в Україні Ягмур Гюльдере виконував свої обов’язки з січня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button