ПолітикаСвітТуреччинa

Новий посол США вручив вірчі грамоти президенту Ердогану

26 січня новий посол Сполучених Штатів у Туреччині Джеффрі Лейн Флейк вручив свої вірчі грамоти президенту республіки Реджепу Таїпу Ердогану.

26 січня новий посол Сполучених Штатів у Туреччині Джеффрі Лейн Флейк вручив свої вірчі грамоти президенту республіки Реджепу Таїпу Ердогану.

Флейк, колишній сенатор-республіканець, прибув до Туреччини 7 січня, змінивши Девіда Саттерфілда, який буде виконувати обов’язки спеціального посланника США в країнах Африканського Рогу, вказує Hurriyet.

За даними видання, Флейк, багаторічний політик-республіканець з Арізони, критикував колишнього президента Дональда Трампа і був призначений демократом Джо Байденом, який вступив на посаду в Білому домі після виборів у листопаді 2020 року.

Кандидатура Флейка була схвалена Сенатом у жовтні. Він склав присягу на церемонії на початку грудня за участю віце-президента Камали Харріс.

Відзначається, що Саттерфілд, один з найдосвідченіших кар’єрних дипломатів, служив в Анкарі з серпня 2019 року.

«Багаторічний дипломатичний досвід посла Саттерфілда і його робота в умовах деяких з найскладніших конфліктів у світі сприятимуть нашим подальшим зусиллям по здійсненню мирного і процвітаючого процесу в країнах Африканського Рогу з просування інтересів США в цьому стратегічному регіоні», – йдеться в повідомленні держсекретаря США Ентоні Блінкена 6 січня.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button