Туреччинa

Молодь Туреччини ухиляється від вакцинації, незважаючи на зростання числа випадків зараження вірусом

Незважаючи на недавній сплеск зараження COVID-19, молоді люди в Туреччині як і раніше ухиляються від вимог офіційних осіб і експертів пройти вакцинацію від коронавірусу, пише Hurriyet.

Незважаючи на недавній сплеск зараження COVID-19, молоді люди в Туреччині як і раніше ухиляються від вимог офіційних осіб і експертів пройти вакцинацію від коронавірусу, пише Hurriyet.

«Близько 53,8% людей у віці від 18 до 25 років повністю вакциновані», — цитує видання міністра охорони здоров’я Республіки Фахреттіна Коджа, який закликав не тільки молодь, а й літніх людей, а також громадян з хронічними захворюваннями зробити щеплення.

Міністр попередив минулого тижня, що кількість випадків захворювання коронавірусом серед молоді зростає і що, всупереч очікуванням, рівень вакцинації серед студентів університетів залишається досить низьким.

«Молодь, відмовляючись від щеплення, доставляє нам труднощі», – поскаржився Мехмет Емін Більмез, губернатор східної турецької провінції Ван, де рівень інфікування є одним з найнижчих в країні.

За словами Мухаммета Алі Оруча, відповідального за функціонування системи охорони здоров’я в північній провінції Самсун, де спостерігається різке зростання числа випадків зараження COVID-19, молоді люди, особливо у віці до 35 років, «не наважуються робити щеплення».

У свою чергу експерти також відзначають, що молоді люди ігнорують основні антивірусні правила, такі як соціальна дистанція і носіння захисних масок. Разом з тим вони попередили про підвищені ризики, особливо в той час, коли університети відновили очне навчання.

«У молодих людей зазвичай розвиваються легкі симптоми, і вони уникають ПЛР-тестів, тому вони легко передають вірус іншим, літнім членам своїх сімей», — пояснив професор Мустафа Наджі Ілхан з наукової ради Міністерства охорони Здоров’я Туреччини.

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button