СвітТуреччинa

«Туреччина запропонувала ОАЕ видати шпигунів в обмін на екстрадицію Пекера»

Турецький журналіст Фатіх Алтайли заявив, що Туреччина запропонувала Об'єднаним Арабським Еміратам двох передбачуваних шпигунів, заарештованих в Туреччині в 2019 і 2020 роках, в обмін на екстрадицію Седата Пекера якого називають турецьким кримінальним авторитетом.

Турецький журналіст Фатіх Алтайли заявив, що Туреччина запропонувала Об’єднаним Арабським Еміратам двох передбачуваних шпигунів, заарештованих в Туреччині в 2019 і 2020 роках, в обмін на екстрадицію Седата Пекера якого називають турецьким кримінальним авторитетом.

«Туреччина намагається повернути Седата Пекера з Еміратів. В якості важеля впливу турецька влада хоче використовувати шпигунів ОАЕ, раніше заарештованих в Туреччині. Вони запропонували передати їх в обмін на екстрадицію Седата Пекера в країну», — цитує Алтайли анонімне джерело.

За словами журналіста, його джерелом є людина, близька до правлячої Партії справедливості і розвитку (ПСР), яка також має досвід роботи в державному секторі.

«Він повідомив мені про відновлення відносин між Об’єднаними Арабськими Еміратами і Туреччиною», — сказав Алтайли.

Журналіст додав, що ОАЕ ще не відповіли на пропозицію Туреччини, але Анкара вважає досить ймовірним, що їх відповідь буде позитивною.

«Я думаю, що пропозиція про обмін може бути дуже реальною. Але я не думаю, що ОАЕ так легко здадуть Пекера», — прокоментував Алтайли.

Нагадаємо, що громадянин Йорданії Ахмед Махмуд Айш Аль Асталь, що знаходиться в Туреччині з 2013 року, був затриманий Національною розвідувальною організацією (MIT) і співробітниками контртерористичної поліції 17 жовтня 2020 року за підозрою в роботі в якості розвідувального агента Об’єднаних Арабських Еміратів. Через кілька днів він був заарештований за рішенням суду.

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button