ТуреччинaФетхуллах Ґюлен

Колишній найманець ПВК SADAT: SADAT влаштували переворот 15 липня

Президент Ердоган замишляв змову проти руху Гюлена через острах державного перевороту. Про це заявив колишній співробітник приватної військової компанії SADAT Осман Герель, який в ніч на 15 липня був на службі.

Президент Ердоган замишляв змову проти руху Гюлена через острах державного перевороту. Про це заявив колишній співробітник приватної військової компанії SADAT Осман Герель, який в ніч на 15 липня був на службі.

«У лавах військових потрібно було очистити групу Гюлена. ПВК SADAT вбили 250 осіб», – сказав колишній сержант Осман Герель.

Зізнання Османа Гереля підтверджує твердження кримінального авторитета Седата Пекера про те, що 15 липня відбувалася роздача незареєстрованої зброї цивільним особам. За словами Гереля, ПВК SADAT має зв’язки з Ердоганом, а спроба перевороту була спланована і була змовою проти руху Гюлена.

Колишній сержант розповів журналісту Адему Карачобану в інтерв’ю на YouTube-каналі, що знаходиться за межами Туреччини, «але якщо винні будуть притягнуті до суду, я повернуся щоб мене судили, тому що мучить совість».

«Скоєно великий гріх. Нехай Аллах пробачить мене. Нехай спершу мене пробачать загиблі через цей гріх, а потім всі невинні послідовники Гюлена», – сказав Герель.

«Ердоган боявся державного перевороту. Чи міг рух Гюлена влаштувати переворот? Ні. Ердоган хотів мати велику владу серед військових. Чи є в збройних силах якась інша сила, крім Ердогана і Хулусі Акара?»,- сказав Герель.

На пряме запитання журналіста «як ви думаєте, хто був організатором перевороту в ніч на 15 липня?» колишній найманець ПВК SADAT сказав: «За моїми оцінками, це зробили 200 найманців з SADAT. Відповідальність за це несуть Аднан Танриверді і його син Меліх Танриверді. Це моя думка. SADAT-вбивця 250 чоловік. Я кажу це сьогодні, скажу це завтра, в Судний День, і перед Аллахом. Тому що я був свідком деяких речей. 15 липня – мій найбільший гріх, мій найбільший злочин, який я вчинив. Куди б я не пішов, я не можу від цього позбутися. Рух Гюлена існує 40 років. Ердоган не хоче у військових структурах іншого угруповання, він хоче мати своє».

 

 

 

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button