СвітТуреччинa

Рада Європи: 1% населення Туреччини перебуває в ув’язненні  

Приблизно 1 відсоток населення Туреччини перебуває у в'язницях або на випробувальному терміні. Це дані, опубліковані Радою Європи станом на січень 2020 року.

Приблизно 1 відсоток населення Туреччини перебуває у в’язницях або на випробувальному терміні. Це дані, опубліковані Радою Європи станом на січень 2020 року.

Згідно зі звітом, кількість ув’язнених або тих, хто перебуває на випробувальному терміні в Туреччині більш ніж в три рази перевищує середній показник по Європі. Туреччина займає друге місце в Європі після Польщі за кількістю людей, що знаходяться на випробувальному терміні.

У звіті, підготовленому Лозаннським університетом у Швейцарії для Ради Європи зазначається, що станом на 31 січня 2020 року 984 з кожних 100 тисяч осіб у Туреччині перебувають у в’язниці або на випробувальному терміні. Цей показник більш ніж в три рази перевищує середній рівень по Європі. Згідно з середнім європейським рівнем, 265 з кожних 100 тисяч чоловік відносяться до тієї ж категорії.

У документі йдеться, що кількість людей, які перебувають на випробувальному терміні в Туреччині, збільшилася на 6,1 відсотка в 2020 році в порівнянні з 2019 роком.

 

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button