Світ

Імміграція в США членам комуністичної партії наразі неможлива

Це, щонайперше, стосується членів комуністичної партії Китаю. Відомо, що з часу приходу компартії Китаю до влади в 1949 р. під час різних кривавих кампаній загинуло понад 80 мільйонів осіб. Упродовж усієї історії КПК особливо жорстоко переслідує людей за духовні переконання.

У США прийняті нові правила, які забороняють видавати імміграційні візи членам компартії, а також членам будь-якої тоталітарної партії. 2 жовтня 2020 року Служба громадянства та імміграції США (USCIS) опублікувала заяву про зміни в цих правилах.

Це, щонайперше, стосується членів комуністичної партії Китаю. Відомо, що з часу приходу компартії Китаю до влади в 1949 р. під час різних кривавих кампаній загинуло понад 80 мільйонів осіб. Упродовж усієї історії КПК особливо жорстоко переслідує людей за духовні переконання.

І понині в КНР переслідують етнічні та релігійні меншини: мусульманів-уйгурів, тибетських буддистів, християн-парафіян домашніх церков. Найчисельнішою групою, яку репресують, є послідовники духовно-оздоровчої практики Фалуньгун*. На жаль, багато країн із міркувань економічних вигод від співпраці з Китаєм упродовж багатьох років закривали очі на повідомлення про насильницьке видаляння органів у в’язнів совісті — прихильників Фалуньгун у КНР.

https://www.youtube.com/watch?v=86Phq74Dduk

Але сьогодні компартію Китаю дедалі більше засуджують за навмисне приховування інформації про небезпеку коронавірусу на початковому етапі епідемії. Це призвело до величезних людських втрат й до значних збитків у світовій економіці.

Колишній мер Нью-Йорка Р. Джуліані сказав, що китайська влада навмисно тримала кордон відкритим, щоб максимально збільшити втрати від коронавірусу в усьому світі. Він назвав коронавірус «вірусом КПК».
Водночас у Китаї набирає популярності масовий вихід людей із компартії Китаю і пов’язаних із нею організацій. Це сталося після того, як у 2004 р. китайською мовою вийшла друком історична хроніка «Дев’ять коментарів про комуністичну партію», де детально описані злочини КПК

https://www.epochtimes.com.ua/ru/communism-9com

Згідно з даними The Epoch Times, понад 366 мільйонів китайців вийшли з КПК, комуністичної ліги молоді Китаю й піонерської організації.
Водночас після публікації повідомлення про заборону видачі імміграційних віз у США членам компартій збільшилася кількість звернень із проханням анулювати членство в КПК.
Крім цього зростає кількість осіб, що підписали петицію «Покласти край злому духу комуністичної партії Китаю».

https://endccp.com/uk/

Її автори стверджують: Демонічна компартія розграбувала стародавню землю Китаю, і тепер її терор поширився світом, зачепивши всіх. Настав час для всіх нас відкинути злісний вплив КПК і покласти їй край!
Ви можете також поставити підпис і запропонувати підписатися Вашим колегам, друзям і рідним.
* Фалуньгун (Фалунь Дафа) — давня практика вдосконалення душі й тіла з основоположними принципами: Істина, Доброта, Терпіння. Вона також включає п’ять комплексів вправ. До 1999 р. кількість її послідовників перевищила кількість членів КПК, що і стало причиною жорстокого переслідування, яке триває й сьогодні.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button