СвітТуреччинa

ВООЗ: У Туреччині спостерігається більш позитивна ситуація з COVID-19, ніж у Європі та США

За даними представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я в Туреччині, ситуація з COVID-19 в країні не така погана, як в інших європейських країнах або США завдяки суворому масочному режиму і заходам по соціальному дистанціюванню.

Інтерв’ю, проведене 4 грудня турецькою службою німецького новинного агентства Deutsche Welle з представниками ВООЗ в Туреччині про поточну ситуацію з COVID-19 в країні і світі, було «на жаль» невірно витлумачено деякими засобами масової інформації, заявили в ВООЗ в Туреччині 6 грудня.

«Ситуація в усьому світі викликає тривогу, оскільки число випадків захворювання зростає, а взимку, коли ми все частіше знаходимося в закритих приміщеннях, випадки, швидше за все, тільки збільшаться», — цитує організацію Hurriyet.

ВООЗ, говорячи про підхід Туреччини до боротьби з COVID-19, підкреслила, що міністр охорони здоров’я Фахреттін Коджа завжди передає інформацію в першу чергу турецькому народу, а потім вже членам міжнародного співтовариства.

Треба сказати, що ВООЗ просить всі держави-члени повідомляти про всі позитивні випадки, будь то симптоматичні або безсимптомні.

«У випадку з Туреччиною, “безсимптомним” інфікованим пропонується ізоляція і карантин, щоб стримати приховане поширення в країні», — додали у ВООЗ.

Що стосується прозорості Туреччини щодо кількості випадків, організація підкреслила, що країна добре справлялася з цим з самого початку і зараз справи не такі погані, як в інших державах. ВООЗ додала, що всі повинні залишатися прихильними заходам щодо пом’якшення наслідків пандемії.

Міністерство охорони Здоров’я Туреччини і ВООЗ мають дуже міцні відносини, зазначає видання. Регіональний директор ВООЗ двічі відвідав Туреччину за останні шість місяців, що свідчить про міцні двосторонні зв’язки між сторонами, йдеться в повідомленні.

«ВООЗ не перевіряє і не тестує вакцини, методи діагностики або лікування як такі. Ми надаємо докази і рекомендації», — відзначили в організації, коментуючи надійність китайської вакцини, яку замовила Туреччина.

Схвалення або заборона вакцин залишається на розсуд організацій у відповідних країнах, особливо в надзвичайних ситуаціях.

Виробники вакцин в рамках ініціативи COVAX обмінюються даними з ВООЗ та іншими організаціями. У ВООЗ додали, що у них є дані про другий етап випробувань китайської вакцини, але ще не отримана інформація про третій етап.

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button