СвітФетхуллах Ґюлен

Фетхуллах Гюлен засуджує і приносить свої співчуття у зв’язку з терористичною атакою у Відні

Гюлен: Насильство ніколи не можна нічим виправдати.

Фетхуллах Гюлен ісламський проповідник, який проживає в США, висловив співчуття після терактів у Відні.

Гюлен засудив подію і приніс співчуття у своїй заяві:

«Ще не встигли зажити рани після жорстоких нападів в Парижі, а тероризм вже знову проявився з усією своєю жорстокістю у Відні, забравши життя чотирьох невинних людей і залишивши багато поранених.

Я висловлюю щирі співчуття народу Австрії, особливо рідним і близьким тих, хто загинув. А також молюся про швидке одужання поранених.

Кожна людина народжена для того, щоб жити, і кожне людське життя священне, незалежно від віри. У Священному Корані чітко обумовлюється, що вбивство однієї людини є злочином перед Богом, настільки ж мерзенним, як вбивство всього людства.

Агресія і насильство-це не шлях Пророка Мухаммада (мир йому і благословення), і в тих випадках, коли такий злочин скоюється під прикриттям релігії, його не можна виправдати з духом ісламу! Мусульманин, який шукає схвалення Бога у своїх діях, ніколи не може бути терористом. Ті, хто зловживає релігією і прикривають свої звірства «джихадом», не можуть залишатися мусульманами!

У наші дні нам потрібні мусульмани, які живуть з Божим благословенням, щоб представляти справжній Іслам, яким жив Пророк, який за своєю суттю сформований співчуттям, добротою і гуманністю.

Тому я рішуче засуджую цей огидний напад і будь-які інші форми тероризму, які представляють собою не що інше, як пляму, кинуту на милосердне обличчя ісламу. Нехай Бог, милосердний, ніколи не піддасть нас таким злодіянням, і нехай Бог допоможе усунути всі перешкоди на шляху до миру, адже мир – Це спільна мета всіх релігій.»

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button