Туреччинa

Лікарі в Стамбулі провели акцію протесту у зв’язку з невиплатою надбавок під час COVID-19

Група медичних працівників, включаючи 100 лікарів, 5 жовтня провела акцію протесту перед офісом головного лікаря в Башакшехір Чам і Сакура, найбільшій медустанови Стамбула.

У заяві медперсоналу йдеться, що вони не отримували додаткових виплат за червень і липень, які були обіцяні за роботу в червоній зоні під час епідемії коронавірусу. Вони сказали, що, хоча їм і виплатили ці додаткові платежі в серпні, вересні та жовтні, сума виявилася набагато нижче очікувань, вказує Duvar.

Лікарі також хотіли дізнатися, чи будуть додаткові виплати виплачуватися після листопада, вимагаючи, щоб керівництво лікарні вжило заходів для забезпечення безпечних робочих умов.

Нагадаємо, що Башакшехір Чам і Сакура була офіційно відкрита за участю президента Реджепа Таїпа Ердогана в травні. Хоча вона не вважається спеціалізованою медустановою для боротьби з коронавірусом, вона відіграє вирішальну роль у боротьбі з пандемією.

Крім того, турецькі лікарі вже кілька тижнів говорять, що вони «виснажені» через зростаючу кількість пацієнтів з COVID-19 і що уряд не може «впоратися» з пандемією.

Видання вказує, що міністр охорони здоров’я Фахреттін Коджа оголосив у березні, що медичним працівникам, які беруть участь у боротьбі з COVID-19, буде надана додаткова оплата за їх роботу. Однак з тих пір ряд медичних працівників заявили, що вони так і не отримали обіцяних доплат.

Міністерство охорони здоров’я нещодавно збільшило додаткові виплати на 100% для співробітників Управління у справах релігій (Diyanet), які несуть відповідальність за роботу з тілами померлих, тоді як лікарям пообіцяло підвищення лише на 50%.

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button