Туреччинa

Стамбульські лікарі протестують, закликаючи до термінових заходів по боротьбі з COVID-19

Стамбульська медична палата (ITO) закликала поліпшити лікування турецьких медичних працівників в умовах пандемії через триваючий спалах COVID-19 в країні.

ITO планувала короткий символічний марш від найстарішої медичної школи Туреччини, медичного факультету Чапа в Стамбульському університеті, до поліклінік дослідницької лікарні Haseki, але люди були зупинені поліцією. Замість цього лікарі зачитали заяви перед будівлею факультету, пише газета Cumhuriyet.

Демонстрація стамбульських лікарів стала частиною тижневої серії акцій, запланованих турецькою медичною Асоціацією (TTB), на яких лікарі, медсестри та інші медичні працівники будуть носити чорні стрічки на честь своїх 92 колег, які померли після зараження COVID-19.

Серед вимог ITO-позначення COVID – 19 Як небезпеки на робочому місці для медперсоналу, що дасть їм право на компенсацію і пільги в разі серйозної травми або смерті.

«Ми очікуємо, що керуючі органи оголосять термінові, великі і правдоподібні заходи по боротьбі з пандемією, новий пандемічний бюджет, координацію зусиль в галузі охорони здоров’я і планування пандемії», – сказав член правління ITO Гюрай Килич.

У той же час Килич закликав скоротити робочі години медперсоналу, які в даний час може перевищувати 16 годин для деяких клінік.

Відзначимо, що з моменту реєстрації першого випадку захворювання в середині березня в Туреччині було зареєстровано в цілому більше 294 тис.випадків захворювання COVID-19, і більше 7 тис. осіб померли після зараження новим коронавірусом.

Раніше в цьому місяці Генеральний секретар медичної палати Анкари (АТО) Мухаррем Байтемур вказав на велику кількість позитивних тестів в декількох районах турецької столиці, що свідчить про розбіжність з офіційними загальнонаціональними цифрами.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button