Туреччинa

Оглядач: коронавірус виходить з-під контролю в Туреччині

Ситуація з коронавірусом COVID-19 в Туреччині вийшла з-під контролю, і число інфікованих незабаром може знову зрівнятися з більш ранніми великими цифрами, заявляє оглядач Мухаррем Сарикая, посилаючись на експертів в галузі охорони здоров'я.

Туреччина втрачає контроль над пандемією, і останні дані свідчать про те, що країна швидко наближається до другого піку першої хвилі COVID-19 або того, що можна було б назвати другою хвилею, пише він у статті для Habertürk.

«Зараз ми бачимо, що спалах поширюється, ми не можемо це контролювати», — цитує він слова Алпая Азапа, члена Наукового комітету Міністерства охорони Здоров’я Туреччини по коронавірусу.

З середини липня, коли уряд послабив заходи щодо стримування поширення коронавірусу, в Туреччині щодня реєструється понад 900 випадків захворювання COVID-19.

«Суспільство дуже втомилося від пандемії. Вони здаються дуже стурбованими, але їм теж все одно. У будь — якому випадку цифри лякають», – цитує Сарикая слова Нурая Каранджі, іншого члена Наукового комітету.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button