СвітТуреччинa

Міністри оборони Туреччини і Катару домовилися про військову співпрацю з УНЗ Лівії

Міністр національної оборони Туреччини Хулюсі Акар і його Катарський колега Халід бен Мухаммед аль-Аттийя в ході візиту в Тріполі досягли домовленості про військову співпрацю з урядом національної згоди (УНЗ) Лівії.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на заступника Міністра оборони УНЗ Салах ад-Діна ан-Намруша.

За його відомостями, домовленості передбачають  «надання допомоги Лівії у створенні військових інститутів, направлення в країну катарських військових радників для навчання лівійських бійців, а також надання лівійцям місць в турецьких і катарських військових навчальних закладах». Вказується, що в ході переговорів сторони знову підтвердили свою «прихильність політичному діалогу як єдиному шляху вирішення лівійського конфлікту», підкресливши необхідність підтримки політичного процесу з метою стабілізації ситуації в країні.

Разом з тим сторони підписали угоду про створення турецької військово-морської бази в лівійському місті Місурата. Відповідно до домовленості, в Місураті створюється тристоронній військовий координаційний центр.

Раніше арабські ЗМІ повідомляли про те, що міністри оборони Туреччини і Катару прибули в понеділок в Тріполі для проведення переговорів з керівництвом УНЗ.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button