Світ

Ердоган: “Путч – це дар божий”

Посольство Туреччини у Норвегії вчинило спробу зірвати показ документальної стрічки про події державного перевороту 15 липня 2016 року у Туреччині.

В інтерв’ю щоденній норвезький газеті VG співавтор фільму Нефісе Озкан Лоренц розповіла, що повідомлення про ці спроби надійшли від МЗС Норвегії.

За її словами, у фільмі наводяться роздуми журналістів про події 15 липня, відмічається необхідність створення міжнародної комісії у справі з розслідування спроби перевороту, щоб розсіяти сумніви, які накопичились. Зокрема стверджується, що Ердоган знав про підготовлений путч.

Показ документальної стрічки режисерів Йогена Лоренцена та Нефісе Озкал Лоренц під назвою 《Божий Дар》відбувся в столиці Норвегії місті Осло. В 58 хвилинному фільмі розповідається про події, що відбулись 15 липня 2016 року на стамбульському мосту Босфор, про загибель військовий та цивільних. Згадується приватна військова компанія САДАТ. Надаються коментарі Фетхуллаха Гюлена та інших турецьких офіцерів НАТО, котрі переховуються за кордоном після перевороту. Документальна стрічка також включає інтерв’ю з сім’єю солдата-мученика, котрого було вбито на мосту.

Хто такий М. Фетгуллах Ґюлен?

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button