Туреччинa

Підозрюваний член ІДІЛ, який поширив кадри спалення двох турецьких солдатів, володіє трьома фірмами в Туреччині

Підозрюваний у зв'язках з терористами ІДІЛ Омер Йетек, який зняв і поширив кадри спалення двох турецьких солдатів, знаходиться на волі і займається торгівлею. Згідно з даними Торгової палати Стамбула Омер Йетек володіє трьома фірмами.

Підозрюваний у зв’язках з терористами ІДІЛ Омер Йетек, який зняв і поширив кадри спалення двох турецьких солдатів, знаходиться на волі і займається торгівлею. Згідно з даними Торгової палати Стамбула Омер Йетек володіє трьома фірмами.

З’ясувалося, що Омер Йетек, відомий як «міністр ЗМІ» ІДІЛ, який зняв і поширив кадри спалення двох турецьких військових, і звільнений до суду 16 квітня 2020 року, займається торгівлею в Туреччині. Разом зі своїм бізнес-партнером Фадлі Шипаллі він заснував три різні фірми.

У свідченнях, даних в Управлінні по боротьбі з тероризмом в Анкарі 31 січня 2018 року, Йетек розповів, що в 2015 році приєднався до ІДІЛ, але продовжував бути партнером Фідана Шипаллі. При цьому Йетек навмисно приховав інформацію про кількість створених ними фірм. За його словами, в 2006 році за 30 тисяч лір вони відкрили в районі Султанбейлі фірму з виробництва пластикових пакетів.

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button