АрміяТуреччинa

У Туреччині відбулася церемонія закладки нового корвета для ВМС ЗСУ

У Туреччині за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських сил Збройних сил України Олексієм Неїжпапою відбулася урочиста церемонія закладки нового корабля класу "корвет" для потреб ВМС ЗСУ.

У Туреччині за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських сил Збройних сил України Олексієм Неїжпапою відбулася урочиста церемонія закладки нового корабля класу “корвет” для потреб ВМС ЗСУ.

“Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом будівництво корвету типу “ADA” триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля. Відповідно до існуючих домовленостей, у 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України”, – повідомляє прес-служба ВМС ЗСУ в соцмережі Facebook.

Неїжпапа, у свою чергу, зазначив, що це знакова подія для України і значний поштовх у розвитку Військово-Морських сил.

“Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2″, які вже виконують завдання в інтересах нашої країни”, – додав він.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button