Туреччинa

На можливих причетних до вбивства казахстанки в Туреччині подали до суду  

«Народна визвольна партія» Туреччини (HKP) подала в суд на Мехмета Агара і Толгу Агара у зв'язку з вбивством Елдани Кахарман.

«Народна визвольна партія» Туреччини (HKP) подала в суд на Мехмета Агара і Толгу Агара у зв’язку з вбивством Елдани Кахарман.

Казахстанка Елдана Кахараман, співробітниця місцевого телеканалу в Елязиг, загинула при загадкових обставинах. 28 березня 2019 року її тіло було виявлено в квартирі, де вона проживала. Стверджується, що до смерті дівчини причетний син колишнього міністра внутрішніх справ Мехмета Агара, депутат парламенту Туреччини Толга Агар.

Раніше Седат Пекер, лідер організованої злочинності, який втік з Туреччини, заявив у відео, розміщеному в соціальних мережах, що в смерті Кахарман винен Толга Агар. Однак, за його словами, судовий процес був завершений – суд визнав смерть дівчини суїцидом.

Нещодавно стало відомо, що адвокати «народної визвольної партії» подали заяву в Генеральну прокуратуру провінції Тунджелі з вимогою почати розслідування відносно Мехмета Агара і Толги Агара, інкримінувавши їм статті за «навмисне вбивство», «знищення, приховування або зміна доказів злочину» і «пособництво злочину».

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button