Туреччинa

Здоров’я хворого 76-річного засудженого Ахмета Силика погіршилося

Здоров'я засудженого 76-річного Ахмета Силика погіршилося. Незважаючи на наявність медичного висновку про поганий стан літній чоловік продовжує утримуватися під вартою. Син Бешир Силик закликав не зволікати ні дня і звільнити батька поки не стало надто пізно.

Здоров’я засудженого 76-річного Ахмета Силика погіршилося. Незважаючи на наявність медичного висновку про поганий стан літній чоловік продовжує утримуватися під вартою. Син Бешир Силик закликав не зволікати ні дня і звільнити батька поки не стало надто пізно.

Ахмет Силик відбуває покарання в закритій в’язниці типу «Р» міста Менемен провінції Ізмір за звинуваченням у причетності до руху Гюлена. Літній чоловік, який раніше страждав хворобою простати, діабетом, мав проблеми з серцем, високим кров’яним тиском, і переніс дві окремі операції через закупорку судин, що ведуть до мозку, у в’язниці зіткнувся з частковим паралічем.

Силик, який почав втрачати пам’ять, не був звільнений, незважаючи на звіт Інституту судової медицини, в якому говориться, що «засуджений не може жити поодинці і задовольняти свої індивідуальні потреби».

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button