ПолітикаТуреччинa

Акшенер: Уряд уникнув розмов про проблеми народу ще на чотири дні за допомогою розмов про переворот  

Лідер «хорошої партії» Мерал Акшенер заявила, що влада уникла розмов про проблеми народу ще на чотири дні завдяки чуткам про переворот

Лідер «хорошої партії» Мерал Акшенер заявила, що влада уникла розмов про проблеми народу ще на чотири дні завдяки чуткам про переворот.

Виступаючи на зборах парламентської фракції своєї партії Акшенер прокоментувала ситуацію навколо відставних генералів, які підписали заяву на підтримку конвенції Монтре.

«Сьогодні, коли ті, хто робив вигляд, що кидають виклик, 28 лютого ховалися під столами, а ми продовжували стояти з піднятою головою», – сказала Акшенер.

«Що стосується тих, хто побоюється за Туреччину, то ці побоювання повинні бути виражені шляхом визначення правильного місця і часу. Ми проти опіки у військовій уніформі або релігійній накидці. Останнім часом увійшло в моду порушувати справи ночами. Будь то міністр, який пішов у відставку, звільнений чиновник або розірвані домовленості. Декому не спиться ночами, замишляючи що б ще такого зробити щоб навести суєту, а розплачується за це наш народ. Останній приклад подібних дій: 104 відставних генерала поділилися заявою в суботу опівночі. Таким чином влада уникла розмов про проблеми народу ще на чотири дні За допомогою розмов про переворот», – заявила політик.

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button