СвітТуреччинa

Цікавий хід Ердогана: Найманців з Лівії повертають до Туреччини

Уряд ПСР почав відводити назад бойовиків сирійської опозиції, посланих для боротьби з Хафтаром в Лівії. При цьому групі сирійських бойовиків в Афріні було наказано підготуватися до від'їзду до Туреччини з щомісячною зарплатою в 500 доларів.

Уряд ПСР почав відводити назад бойовиків сирійської опозиції, посланих для боротьби з Хафтаром в Лівії. При цьому групі сирійських бойовиків в Афріні було наказано підготуватися до від’їзду до Туреччини з щомісячною зарплатою в 500 доларів.

Сирійський центр моніторингу за правами людини (SOHR) на основі «дуже надійних джерел», який уважно стежить за війною в Сирії і подіями в регіоні протягом 10 років, заявив, що турецька група найманців «Султан Мурад» у складі якої близько 120 сирійських бойовиків нещодавно повернулися з Лівії до Сирії.

У SOHR не виключають, що відвід пов’язаний з тим, що бійці сирійської опозиції в Лівії незадоволені щомісячними зарплатами, і хочуть, як можна швидше повернутися в Сирію через важкі умови, в яких знаходяться.

Минулої п’ятниці стало відомо, що сирійським бойовикам в Лівії було наказано почати підготовку до повернення в Сирію за вказівкою уряду Туреччини.

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button