Туреччинa

19-місячну дівчинку з матір’ю відправили до в’язниці

Мати трьох дітей, чоловік якої перебуває у в'язниці два роки, вчора була заарештована разом зі своєю 19-місячною дочкою і відправлена до в'язниці.

Мати трьох дітей, чоловік якої перебуває у в’язниці два роки, вчора була заарештована разом зі своєю 19-місячною дочкою і відправлена до в’язниці.

Верховний суд залишив у силі вирок щодо домогосподарки Рухіе Гюлер, яка отримала 6 років і 3 місяці тюремного ув’язнення у справі про рух Гюлена. Її чоловік Ерхан Гюлер відбуває покарання у в’язниці Тюркоглу. Чоловік засуджений на 6 років і 10 місяців за звинуваченням у використанні мобільного додатку ByLock і наявності рахунку в банку Bank Asya.

Повідомляється, що сімейна пара була затримана в один час, але оскільки жінка на момент арешту була вагітна, її відпустили під випробувальний термін. Щотижня до в’язниці вона справно відзначалася в поліції.

Таким чином без батьків залишилися двоє дітей – 12 і 13 років. Третю дитину, 19-місячну дівчинку на ім’я Нурефшан домогосподарці Рукіе Гюлер довелося забрати з собою у в’язницю Діярбакира.

 

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button