ПолітикаСвітТуреччинa

Ердоган чекає на дзвінок від Байдена, але у президента США поки інші плани  

Президент США Джо Байден намагався зв'язатися з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Стверджується, що Кім не відповів на запит США.

Президент США Джо Байден намагався зв’язатися з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Стверджується, що Кім не відповів на запит США.

В інтерв’ю телеканалу CNN International офіційні особи США, імена яких не розголошуються, заявили, що адміністрація Байдена намагається зв’язатися з адміністрацією Кім Чен Ина по безлічі каналів.

«Щоб знизити ризик ескалації напруженості, з середини лютого ми намагалися зв’язатися з урядом Північної Кореї по багатьох каналах, включаючи Нью-Йорк. Відповіді з Пхеньяну поки не надійшло. Це призвело до нашої нездатності налагодити активний діалог з Північною Кореєю, незважаючи на багато ініціатив США за останній рік», – зізналися американські чиновники.

Нагадаємо, Джо Байден досі не провів телефонну розмову з Ердоганом. Раніше представник Білого дому Джен Псакі заявила, що Байден подзвонить Ердогану «в якийсь момент в найближчі тижні або місяці».

 

 

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button