Туреччинa

Хафіз і проповідниця Набіє Кусурсуз, чиї проповіді суд порахував за злочини: Суддя сказав: «Ми тебе відпустимо, а нас потім посадять?»  

Жінка-хафіз, до звільнення служила в Управлінні у справах релігії Туреччини (Діянет) в якості проповідниці, звинувачена в проведенні духовних бесід і проповідей.

Знаюча Коран напам’ять (Хафіз) і проповідниця (ваіз) Набіє Кусурсуз, викладала на курсах з вивчення Корану і проводила проповіді (вааз) при Діянеті, поділилася трагікомічним випадком.

«Суддя мені сказав, що я звинувачуюся в членстві в терористичній організації, брала участь в духовних бесідах і проводила проповіді. Коли я це почула, то заперечила «пане суддя, якщо не я, то хто буде навчати Корану і проводити проповіді». На що суддя відповів «не вчи нас робити нашу роботу, не треба було ходити і вести духовні бесіди». Проводити Проповіді, що є моїм обов’язком, суд вважав злочином. Суддя запропонував мені назвати імена людей і пообіцяв звільнити через те, що на моєму утриманні є дитина-інвалід. На що я відповіла, що не можу назвати імена, оскільки я нічого поганого не зробила. Я сказала, що в Манісі мене багато хто знає. У Туреччині займала високі місця на змаганнях з читання Корану напам’ять, і я ніяк не пов’язана з тим, в чому ви мене звинувачуєте. Суддя у свою чергу заявив «хочеш, щоб ми тебе відпустили, а нас потім посадили?» – розповіла Небіє Кусурсуз.

 

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button