Світ

У Туреччині прояснили питання щодо проблеми з Росією

Існують питання, за якими Москві і Анкарі домовитися наразі не вдається, зазначив Мевлют Чавушоглу.

Офіційні Анкара і Москва, незважаючи на низку розбіжностей з певних питань, продовжують тримати курс на стратегічне співробітництво. Діалог двох сторін може бути ефективним, що показав приклад врегулювання конфлікту у  Нагірному Карабасі.

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу під час парламентських слухань, повідомляє інформагентство  Report.

За словами дипломата, Анкара і Москва мають спільні зовнішньополітичні інтереси, а відносини двох держав базуються на взаємоповазі. Розбіжності присутні, проте Туреччина намагається зберігати діалог з Росією. Врегулювання конфлікту у Карабасі – результат успішної взаємодії двох держав.

“Наші відносини з Росією є важливим аспектом нашої зовнішньої політики. Відносини між Туреччиною і РФ засновані на спільних інтересах і взаємній повазі. Незважаючи на наявність питань, за якими ми не можемо домовитися з Росією, ми прагнемо зберегти живий діалог і прийти до спільних знаменників. Наш діалог продовжує давати відчутні результати, як це було у Нагірному Карабасі”, – додав Чавушоглу, підкресливши намір Туреччини й надалі вести перемовини з Росією.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button