ЕкономікиПолітикаТуреччинa

Бабаджан звинуватив Ердогана в краху економіки: Важливі рішення приймалися з його відома

Ердоган є головною причиною краху економіки, тому що всі важливі рішення спершу узгоджуються з ним, заявив лідер опозиційної партії Deva Алі Бабаджан.

«Коли я пішов з уряду дефіцит бюджету становив 24 млрд лір, сьогодні – 239 млрд лір. Зростання в 10 разів. Перед пандемією Центральний банк був спустошений, а його резерви витрачені. Влада представляє все так, ніби інші увергнули країну в економічну кризу і вчинили протиправні дії, а вони прийдуть і все виправлять. Не все так просто. Уряд несе відповідальність за кризу, і зрозуміло, хто на чолі всього. Всі важливі рішення приймаються президентом. Якщо в країні є несправедливість, якщо економіка погано управляється, це помилки, зроблені за наказом глави держави», – сказав Бабаджан в інтерв’ю на телеканалі Fox.

За його словами, коли Ердоган став партійним президентом, то поставив управляти економікою свого родича. З того моменту борг держскарбниці виріс з 970 млрд до 1 трлн 860 млрд лір.

«Тепер населенню пропонують затягнути пояси. Але громадяни обурені і кажуть, «що ми такого зробили, ми ж просто віддали голоси». Чому за ваші керівництва країни повинен розплачуватися народ?»- запитав Бабаджан.

 

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button