ЕкономікиПолітикаТуреччинa

Не заява про відставку, а визнання неспроможності

Лідер партії DEVA Алі Бабаджан піддав жорсткій критиці відставку міністра казначейства і фінансів.

За словами Бабаджана, вечірня заява Берата Албайрака по суті не заява про відставку, а визнання неспроможності. «Ми Наживо спостерігали неспроможність невмілої економічної політики», – сказав лідер DEVA на першому з’їзді партії в провінції Біледжік.

«Ми готові до побудови такої системи управління, при якій держава підзвітна своїм громадянам. Наша економіка зараз котиться з обриву. Становище країни у всіх сферах плачевне. Немає свободи преси, немає підпорядкування рішенням Конституційного суду. Немає правової держави. Через це падає економіка», – заявив Бабаджан.

«Вони споживали все, що придбав народ, один за іншим. Вони в одну мить витратили резервні фонди ЦБ. Всі бідніють, крім них і їх прихильників. При такому підході до управління відновлення економіки більше неможливо. Що можна купити за такі гроші, коли ви йдете на ринок або магазин? Причина такої картини тільки одна-погане управління. Давайте з’ясуємо: ця партійна президентська система і її партнери тягнуть нашу країну вниз з усіх питань. До речі, вчора ввечері було поширено заяву про звільнення. Це повідомлення побило рекорд по лайкам. Міністр країни поділився заявою про відставку зі свого аккаунта в соціальній мережі, але з преси немає ні слова. Люди отримують цю новину з соцмереж, ні в державній, ні в підконтрольній уряду пресі, очевидно, що преса чекає інструкцій. Дійсно, точка, в якій досягла не тільки економіка, а й свобода преси, сумна», – зазначив політик.

«Заява, зроблена вчора ввечері, насправді не заява про відставку, а заява про неспроможність. Система фактично оголосила про свою неспроможність вчора ввечері в соціальних мережах. Ми вживу спостерігали неспроможність невмілої економічної політики. Туреччина – не племінна держава. Ви зараз дивитеся на державну структуру без голови. Ми зрозуміли, що скарбницю спустошили, і нікому керувати. Поточна проблема-це не та проблема, яку можна вирішити з такими людьми. Чим вони зараз займаються? Вони намагаються покрити рахунок за весь цей провал одним-двома іменами. Просто змінити економічне управління недостатньо для Туреччини, яка провалилася в яму. Вони в даний час створюють бідність в країні. Події останньої доби, ймовірно, увійдуть до літопису», – сказав Бабаджан.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button