СвітТуреччинa

Збитки турецьких підрядників в Саудівській Аравії досягли 3 мільярдів доларів

Від напруги між Саудівською Аравією і Туреччиною найбільше постраждали турецькі підрядники. Повідомляється, що збитки турецьких підрядників в Саудівській Аравії досягли 3 мільярдів доларів.

Відносини між Саудівською Аравією і Туреччиною погіршилися після смерті в Стамбулі саудівського журналіста Джамаля Хашоггі. Напруженість негативно відбилася і на економічних відносинах.

Глава Торгової палати Саудівської Аравії Аджлан Аль-Аджлан 3 жовтня закликав до бойкоту турецьких товарів. У своєму акаунті в соціальних мережах він написав що «бойкот всього турецького, будь то імпорт, інвестиції або туризм, є обов’язком кожного саудівця — компаній і споживача — у відповідь на триваючу ворожість турецького уряду до нашого керівництва, нашої країни і наших громадян».

Глава Турецької асоціації підрядників (TMB) Мітхат Йенігюн розповів в інтерв’ю турецькій службі DW, що у турецьких підрядників були труднощі з веденням бізнесу в Саудівській Аравії протягом приблизно двох років. Він зазначив, що хоча офіційного рішення від влади Саудівської Аравії немає, турецькі товари довго зберігаються на митниці, а турецькі підрядні компанії не працюють.

«Ми втратили близько трьох мільярдів доларів на роботах, які ми отримали звідти за останні два роки. На жаль, ці фактичні перешкоди зберігаються», – зізнався Йенігюн.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button