ЕкономікиПолітикаТуреччинa

Бабаджан про курс валют: це ще квіточки

Для утримання турецької валюти нижче 7 лір за долар влада Туреччини витратила 120 млрд доларів. Про це заявив у першому інтерв'ю після лікування від коронавірусної інфекції лідер партії DEVA Алі Бабаджан.

«Туреччина не маленька острівна держава, якою може керувати один президент. Це величезна країна, нею не може управляти одна людина або єдиний орган, що приймає рішення. З дня введення системи президентського правління країна стає все біднішою. У минулому році зростання в Туреччині склало 0,9 відсотка. Влада не може керувати Туреччиною. Парламент має бути сильним, а судова влада незалежною. Хороших результатів можна очікувати лише тоді, коли при владі знаходяться знаючі і чесні люди», – прокоментував Бабаджан ситуацію навколо змін в «індексі довіри споживачів» статистичного інституту Туреччини.

«Наводити індекс довіри споживачів на рівні 80 або навіть 90 – це марна спроба підвищити довіру, граючи з даними. Народ бачить факти. Незалежно від того, які дані ви пропонуєте, після Червня 2018 року все перевернулося з ніг на голову. Грошово-кредитна політика неправильна, тому що центральний банк не є незалежним. Влада витратила 120 мільярдів доларів, щоб тримати курс долара нижче 7 лір. Це ще квіточки. Це сталося, оскільки Центральний банк діяв за указом уряду. Уряд повинен відмовитися втручатися в діяльність Центрального банку», – сказав Бабаджан.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button