ТуреччинaФетхуллах Ґюлен

Лікарі перешкоджають наполовину паралізованому засудженому провести випробувальний термін поза в’язницею  

Турецькі лікарі виписали засудженому інваліду дитинства медичний висновок з формулюванням «стан здоров'я пацієнта не перешкоджає знаходженню в тюремному ув'язненні». Тим часом колишній вчитель Явуз Селім Бургу не в силах задовольнити свої природні потреби без сторонньої допомоги.

Згідно з кримінальним законодавством тяжкохворі засуджені мають право останні три роки ув’язнення провести на випробувальному терміні поза в’язницею. Для цього потрібне підтвердження медичної експертизи. Явуз Селім Бургу один з таких ув’язнених. Його затримали у вересні 2016 року, а засудили в травні 2017 року. Чоловік отримав 8 років і 9 місяців колонії у справі про рух Гюлена.

21 серпня 2020 року в міській лікарні Кайсері лікарі виписали медичний висновок, який позбавляє Бургу права на дострокове звільнення на умовах випробувального терміну поза в’язницею. Медики вважають, що чоловік цілком працездатний, незважаючи на те, що він наполовину паралізований і практично не може задовольнити свої природні потреби без сторонньої допомоги.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button