СвітТуреччинaТуризм

Великобританія може додати Туреччину в список країн, відвідування яких вимагає обов’язкового карантину

Згідно з повідомленнями британських ЗМІ, через зростаючу кількість випадків COVID-19, Туреччина може стати наступною країною, доданою до списку держав, відвідування яких вимагає обов'язкового карантину після повернення.

15 серпня в країні зафіксовано найвищу щоденну кількість випадків захворювання з червня: 1 тис. 256 позитивних тестів і 21 смертельних випадків.

Повітряний міст Туреччини з Великобританією на сьогоднішній день продовжує функціонувати, а це означає, що британці можуть відпочивати в Туреччині без необхідності ізолюватися протягом 14 днів після прибуття з країни, відзначає Turkish Minute.

США, Португалія, Іспанія, Бельгія, Нідерланди, Єгипет і Мальта вже включені в карантинний список уряду Великобританії, вказується в статті.

Треба сказати, що в Туреччині в останні тижні спостерігається неухильне зростання випадків захворювання, і на даний момент в країні зареєстровано 249 тис.309 випадків зараження і 5 тис. 974 загиблих.

Згідно з офіційними даними, в даний час на 100 тис.осіб припадає 18,5 випадків інфікування, що вище показника 15,8, зафіксованого минулого місяця.

Хоча в’їзд до Великобританії дозволений, в країні діють свої правила прибуття для британських туристів. Всі прибуваючі повинні пройти медичні огляди, включаючи перевірку температури в аеропорту, в той час як будь-яка людина з симптомами коронавірусу повинна здати тест ПЛР. Будь-хто, у кого буде виявлено позитивний результат тесту на коронавірус, буде поміщений в карантин в місці, визначеному Міністерством охорони здоров’я, або в приватній лікарні за свій рахунок.

Туреччина попередила, що всі готелі, які не дотримуються нових суворих правил безпеки, будуть в короткі терміни закриті, вказується в статті.

Тисячі британців попрямували додому з Франції, щоб уникнути двотижневого примусового карантину, який почався з 4 ранку. Крім того, багато громадян Великобританії були евакуйовані через сплеск випадків захворювання коронавірусом в місцях відпочинку.

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button