ВідеоТуреччинa

Неузгодження у заявах Берата

Суперечливі свідчення зятя Берата щодо подій 15 липня

Суперечливі свідчення зятя Берата щодо подій 15 липня

0:01 (напис): «ПРАВДИВО ПРО ПОДІЇ 15 ЛИПНЯ».

0:05 (журналіст): Ваша подорож відбувалася у супроводі оборонних швидкісних літаків, або ж ідеться про ті, що нібито вилетіли з-за гір…?

0:09 (Берат Албайрак): Ми дісталися Стамбулу у режимі повної таємності, неначе ті привиди. 0:14 (Берат Албайрак): Тоді швидкісні літаки, як уже зазначав наш президент, пролітали над нами на висоті 50-ти метрів.

0:24 (Берат Албайрак): Ми розпочали телефонні перемовини.

0:26 (журналістка): Наскільки я зрозуміла, участь у перших перемовинах не брав ані радник з Організації національної розвідки, ані хтось із представників Генерального штабу, так?

0:32 (Берат Албайрак): Так, авжеж.

0:34 (журналістка): Тобто це були суто приватні бесіди?

0:36 (Берат Албайрак): Так, так. 0:38 (Берат Албайрак): Отже, наш президент зателефонував прем’єр-міністрові, голові Генерального штабу, своєму радникові з Організації національної розвідки…

0:50 (журналістка): Гаразд, нас дуже цікавить, чому ви вирішили здійснити посадку в Стамбулі, а не, скажімо, в Анкарі, адже там було б безпечніше.

0:58 (Берат Албайрак): Взагалі-то, я про це вже казав: ми підготували чотири літаки, кожен з яких міг приземлитися у конкретному місті. Тому ми не знали напевне, куди вилетимо на вертольоті з Мармарісу. Ми дуже добре спланували стратегію. Ми до останньої секунди не знали, до якого з чотирьох міст вирушимо, бо у нас були літаки в Айдині, Бодрумі, Даламані й Ізмірі.

1:21 (напис): «ПИТАННЯ: НАВІЩО ЛЮДИНІ, ЩО ВИРУШАЄ У ВІДПУСТКУ, ТРИМАТИ НАПОГОТОВІ 4 ЛІТАКИ?».

1:26 (Берат Албайрак): Підготувавшись заздалегідь, ми вирушили в дорогу, так і не визначившись із конкретним містом. Вже у Даламані, де ми здійснили посадку, було ухвалено рішення, після чого ми звідти вилетіли, але все одно до останнього не знали, куди вирушимо далі.

1:41 (журналіст): Тобто до посадки там ви не знали [подальшого] напрямку?

1:43 (Берат Албайрак): Авжеж.

1:44 (журналіст): Виходить, що вже в літаку пан президент звелів пілоту взяти курс на Стамбул?

1:47 (Берат Албайрак): Саме так. Вже тоді, коли ми сіли в літак, коли він подолав певну відстань, він [президент], дочекавшись останньої миті, ухвалив остаточне рішення.

1:57 (журналіст): Тобто він [президент] визначився вже на борту?

1:58 (Берат Албайрак): Так.

1:59 (Берат Албайрак): Якоїсь миті ми з президентом зустрілися поглядами, і він запитав мене, куди ми тримаємо шлях, зазначивши після цього, що нам слід вирушати в Стамбул… 2:04 (напис): «Здається, Ердоган наказав летіти в СТАМБУЛ ще тоді, коли перебував у готелі!».

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button