Туреччинa

Ердоган на передвиборчих виступах порівнює себе з Путіним

Під час спілкування з виборцями у Стамбулі президент Туреччини Реджеп Ердоган нагадав, що він і глава Кремля Володимир Путін найдовше присутні в Генеральній Асамблеї ООН.

Президент Туреччини Реджеп Ердоган 22 червня під час спілкування з журналістами порівняв себе з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомив телеканал TRT.

“Є два найдосвідченіші політичні лідери – це Путін і я. Оскільки ми обіймали пости президентів і прем’єр-міністрів, ми з Путіним безперервно перебуваємо при владі вже 15–16 років поспіль”, – сказав турецький лідер.

Ердоган зазначив, що Туреччина знайшла порозуміння з Росією щодо сирійського питання, а особисто у нього склалися “особливі стосунки з паном Путіним”.

Президент Туреччини також зробив схожу заяву під час передвиборчого виступу у Стамбулі, поінформувала газета Aksam.

“Кого з інших кандидатів [на президентських виборах у Туреччині] визнає світ? Зі скількома із світових лідерів вони зустрічалися? Я – серед тих політиків, які найдовше присутні в Генеральній Асамблеї ООН. Так, довше за всіх – я і Путін”, – підкреслив Ердоган.

Сьогодні у Туреччині пройдуть дострокові президентські і парламентські вибори. Ердоган балотуватиметься на другий строк. Із березня 2003-го до серпня 2014 року він обіймав пост прем’єр-міністра країни.

Джерело: Гордон

Підписатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button